Skúsenosti & Inovácia

Microform GmbH bol založený roku 1994 s cieľom pokračovať v úspešnej produkcii a distribúcii najznámejšej mikrofilmovej kamery spoločnosti AGFA - CD51. Na základe úspešnej a prvotriednej technológie tohto kľúčového produktu Microform vyvinul a zaviedol hybridný Scanner SC51 a High-end Document Scanner S51

Microform vyvinul taktiež Ultra High-speed Scanner S61, vnímaný ako nový rozmer pre produkčné skenovanie. S rýchlosťou skenovania až 480 ipm (A4, duplex), S61 zadefinoval novú top výkonnosť pre skenovanie dokumentov.

Microform je výhradným dodávateľom portfólia MICROFORM scannerov vrátane príslušenstva. Ponúka atraktívne obchodné možnosti pre distribútorov a systémových integrátorov mimo centrálnej Európy. Microform je členom skupiny German Imaging Suppliers (GIS). Spolupráca s vedúcimi imaging firmami umožňuje firme ponúknuť na medzinárodnom trhu mimoriadne atraktívne portfólio produktov.

Vynikajúce skúsenosti v oblasti analógového a digitálneho archivovania ako aj  vysoký stupeň nasadenia a inovácií kvalifikujú Microform ako silného partnera pre úspešný obchod.

Microform s.r.o. vznikol v roku 2004 ako partner Microform GmbH pre Slovenskú republiku, Českú republiku a Maďarsko. Okrem distribúcie a servisu značiek Microform a AGFA sa zaoberá taktiež distribúciou knižných scannerov ProServ, Minolta, Bookeye, Zeutschel, Treventus a poskytovaním služieb v oblasti skenovania, externej archivácie a kompletnej digitalizácie dokumentov a mikrofilmov.

certificate

 


microform s.r.o., hrobákova 21, SK-851 02 bratislava
tel. +421-905 207609, Fax +421-2 6720 9030
e-mail:info@microform.sk